Elektrické topení je nejdostupnější, nejvhodnější, pohodlné a ekologický šetrné řešení k vytápění obytných prostor.

Pokud stojíte před otázkou, čím zajistit tepelnou pohodu u vás, obraťte se na nás.

Rádi vám navrhneme nejvýhodnější řešení, provedeme kvalitní elektroinstalaci, dodáme zboží, které splňuje veškeré požadavky na kvalitu, případně pomůžeme
s vyplněním žádostí pro dodavatele el. energie.

  • topení pomocí elektrického kotle
  • vytápění pomocí elektrických přímotopů
  • topení pomocí elektrického podlahového topení
  • vytápění elektrickými akumulačními

Podlahové vytápění

Elektrické podlahové vytápění Vám nabízí možnost získat pro Váš byt, dům nebo kancelář velmi spolehlivý, bezpečný a ekonomicky výhodný topný systém. V současné době se nejvíce využívá topných kabelů uložených v podlaze. Pořizovací cena elektrického topení je výrazně nižší než u klasického ústředního topení.
Jedná se o inteligentní úsporný vytápěcí systém, který si Vás získá nejen velmi přijatelnými pořizovacími náklady oproti ostatním tepelným systémům, ale také nízkou spotřebou elektrické energie pro celou domácnost. Elektrické podlahové vytápění se vyznačuje dlouhodobou životností, velmi komfortním a bezúdržbovým užíváním s minimálními nároky na obsluhu, je šetrné k životnímu prostředí a velmi efektivní. Elektrické podlahové vytápění je vhodné pro různé druhy podlah a poskytne Vám elegantní interiér bez viditelných topných těles.
Provádímé též instalace topných kabelů pro ochranu proti sněhu a ledu na venkovních plochách jakými jsou například vjezdy do garáží, parkovací stání, chodníky nebo schody.
Topné kabely pomáhají také proti zamrznutí například vodovodního potrubí, okapů nebo svodů.

Ovládání topení na dálku

Spojením termostatu a mobilního telefonu vznikl unikátní systém regulace požadované teploty na dálku. Pomocí zprávy SMS je možné dálkově ovládat topení např. na chatě. Zapnete topení předem a přijedete už do vyhřátého objektu. Současně vám termostat odpoví přes mobilní telefon, zda kotel topí nebo netopí, a kolik je v objektu stupňů.

Návrh a realizace topení - POLIČKA, BYSTRÉ, SVITAVY, OLEŠNICE, NĚMČICE, PROSTĚJOV, KROMĚŘÍŽ

Elektrické topení - radiátorrošt podlahového vytápění

©2024 Elektro ŠUDOMA, s.r.o
Všechna práva vyhrazena